+420-734358525, 723 454 177
info@pcpohotovostliberec.cz

Ceník

WEBY plus | Centrum pro vaše webové stránky

Orientační ceník

Každý projekt má jinou náročnost a vyžaduje jiný přístup. Cena se stanoví dle skutečné náročnosti projektu. Níže nabízíme modelové příklady. 

 
Nastavení redakčního systému a šablony

Na server webhostingu nainstalujeme redakční systém a nastavíme základní šablonu stránek. Naučíme  Vás základní operace v redakčním systému. Předáme systémové přístupy.

Webové stránky si vytváříte sami.

 3 000 Kč

 
stránky do 5 podstránek + SEO 

Na server webhostingu nainstalujeme redakční systém a naučíme klienta základní operace v redakčním systému. Předáme systémové přístupy. Do 5 podstránek vytvoříme  dle přání klienta stránky včetně aktivních funkcí. 

6 000 Kč

 
stránky do 10 podstránek + SEO 

Na server webhostingu nainstalujeme redakční systém a naučíme klienta základní operace v redakčním systému. Předáme systémové přístupy. Do 10 podstránek vytvoříme  dle přání klienta stránky včetně aktivních funkcí. 

13 000 Kč

 
stránky do 15 podstránek + SEO 

Na server webhostingu nainstalujeme redakční systém a naučíme klienta základní operace v redakčním systému. Předáme systémové přístupy. Do 15 podstránek vytvoříme  dle přání klienta stránky včetně aktivních funkcí. 

18 000 Kč

 
stránky do 20 podstránek + SEO 

Na server webhostingu nainstalujeme redakční systém a naučíme klienta základní operace v redakčním systému. Předáme systémové přístupy. Do 20 podstránek vytvoříme  dle přání klienta stránky včetně aktivních funkcí. 

23 000 Kč

 
stránky do 30 podstránek + SEO 

Na server webhostingu nainstalujeme redakční systém a naučíme klienta základní operace v redakčním systému. Předáme systémové přístupy. Do 30 podstránek vytvoříme  dle přání klienta stránky včetně aktivních funkcí. 

33 000 Kč

 
Eshop – Nastavení redakčního systému a šablony

Na server webhostingu nainstalujeme redakční systém a nastavíme základní šablonu eshopu. Naučíme  Vás základní operace v redakčním systému. Předáme systémové přístupy.

Produkty si do eshopu vkládáte sami.

 od 8 000 Kč

 
Eshop – kompletní správa

Na server webhostingu nainstalujeme redakční systém a nastavíme základní šablonu eshopu. Naučíme Vás základní operace v redakčním systému. Předáme systémové přístupy.
Vložení a aktualizaci vašich produktů zajstíme my.

individuální ceny